DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN EN KRİTİK KONULARINA VE FIRSATLARINA ODAKLANIR

Yönetim danışmanlığı hizmetlerimiz müşterilerimizin en kritik konularına ve fırsatlarına odaklanır: strateji, politika, pazarlama, organizasyon, operasyonlar, teknoloji, dönüşüm, dijital, ileri düzey analitik, kurumsal finansman, birleşme ve satın almalar ve tüm endüstrilerde ve coğrafyalarda sürdürülebilirlik.

TASAM BGCİLETİŞİM

GELECEĞİN ANLAMI BİLGİ!

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRÜ KEŞFEDİN...

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Dijital devrim sadece teknolojiyle ilgili değil. Müşterilerinizin nasıl tepki vereceği, rekabetiniz değişiyor ve maliyetleriniz değişiyor. Günümüzde dijitalle neler yapabileceğinizi ve bundan yıllar sonra avantajınızı nasıl şekillendireceğini belirleyen, stratejiye yepyeni bir yaklaşımla, inovasyona karşı kırılmanıza ve bozulmaya karşı savunmanıza yardımcı oluyoruz.

STRATEJİ VE UYGULAMA

Rakipleriniz toplantı salonlarında sizden mi bahsediyor? Stratejiniz kaynakları nasıl tahsis ettiğiniz konusunda rehberlik ediyor mu? Her çalışan stratejinizi ifade edebilir mi ve uygulamak için ihtiyaç duydukları şeye sahipler mi? TASAM BGC’de strateji bir plandan daha fazlasıdır ve 2002’den beri tüm sektörlerdeki şirketlere, değişik coğrafyadaki hükümetlere ve ülkelere stratejileri konusunda yardımcı oluyoruz.

FİNANS & YATIRIM

Şirketlerinin benzersiz değer yaratmalarına yardımcı olmak için yöneticilerle yan yana çalışıyoruz. Finans, organizasyon tasarımı, birleşme ve satın alma, yatırımcı ilişkileri yönetimi, ulusal ve uluslararası yatırım danışmanlığı ve yönetimi, proje finansman danışmanlığı ve yönetimi, değişim yönetimi konularında derin deneyime sahibiz.

ORGANİZASYON

Bazı organizasyonlar sadece çalışır. Yaptıkları şeyi başarırlar ve sadece birkaç araçlarla ve motivasyonlarla sürece dahil edebildikleri çalışanlar tarafından desteklenirler.

PAZARLAMA & SATIŞ

Müşterilerimize pazardan daha hızlı büyümelerine yardımcı olarak avantaj kazanmalarını sağlıyoruz. Müşteriler, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda ürünleri nasıl öğrendiklerini ve satın aldıklarına ait kültürlerini hızla değiştiriyorlar.

OPERASYONLAR

Verimlilik artışındaki durgunluk döneminin ardından, dijital ve analitikte devrim niteliğindeki uygulamalar, verimliliği ve etkinliği artırma konusundaki kuralları yeniden yazıyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK & İLERİ ANALİTİK

Sürdürülebilirlik: Normal iş kuralları, sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk söz konusu olduğunda durmaz. TASAM BGC, sürdürülebilirliği sürekli ve artan bir değer kaynağı haline getirmek için hem özel hem de kamu sektörü şirketlerinin stratejilerini, faaliyetlerini ve kültürlerini bu ilkelere yerleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

DÖNÜŞÜM & YAPILANMA

Dönüşüm Bir Seçenek Değildir-Bir İşletme Zorunluluğudur. Bugünün iş volatilitesi emsalsizdir. Nedenleri ne olursa olsun; yeni teknolojiler ve dijitalleşme, küreselleşme, bulanık sanayi sınırları, düzenleme, enerji dinamikleri veya diğer faktörler olsun, mesaj çok açıktır: dönüşüm bir seçenek değildir, bu bir zorunluluktur.

TEKNOLOJİ, İNOVASYON & AR-GE

Endüstri genelinde teknoloji her şeyi değiştiriyor. Ürünlere ve hizmetlere katılmıştır ve temel işlemler ve hizmet sunumu için çok önemlidir. CEO’lar ve iş liderleri şunları sormalı: Dijital inovasyonu nasıl yönetilebilir, temel işi dijitalleştirip nasıl destekleyebiliriz, karmaşıklığı ve riski nasıl azaltabiliriz? Dijital dönüşümü nasıl hızlandırabiliriz?

Sorularınız İçin Bize Yazın

1 + 6 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@bgc.tasam.org

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

bgc.tasam.org