Enerji & Doğal Kaynaklar

Sektörler

Günümüzün enerji ve doğal kaynakları şirketleri dünyamızı güçlendirmenin, performans sınırlarını zorlamaktan, pazarları yeniden tanımlamaktan ve inovasyonu sürdürmek gibi sektör tanımlarının ötesinde düşünmek anlamına geldiğini biliyor. TASAM BGC’n’in enerji ve doğal kaynaklar uzmanları, şirketinize ve ya kurumunuza operasyonel mükemmellik ve yakıt stratejik büyümesi sağlamak için petrol ve gaz, kamu hizmetleri ve yenilenebilir enerji kaynakları, kimyasallar, madencilik sektörlerinde derin bir deneyim sunmaktadır.

HİZMETLERİLETİŞİM
Pazar Giriş Stratejileri

Pazar Giriş Stratejileri

Müşterilerimizin küresel alanda payını ve karlılığını artırma alanında uluslararası pazarlara giriş süreçlerinde başarı odaklı yardımcı oluyoruz.

Dijitalleşme

Dijitalleşme

Yeni gelir ve kar akışları oluşturmak, verimliliği ve etkinliği artırmak ve arka ofis maliyetlerini azaltmak için dijitalin gücünden yararlanın.

Maliyet Yönetimi

Maliyet Yönetimi

Müşterilerimizi sıfır tabanlı metodolojiler kullanarak en iyi endüstri performansçıları ile aynı hizaya getirmek için ana iş yüklerinden maliyetleri dikkatlice analiz eder ve maliyet düşürücü stratejiler ve sistemler geliştiririz.

Karmaşıklık Yönetimi

Karmaşıklık Yönetimi

Verimliliği, etkinliği ve müşteri memnuniyetini arttırmak için ürünlerinizin ve hizmetlerinizin yanı sıra süreçleriniz, sistemleriniz ve organizasyonlarınızın karmaşıklığını büyük ölçüde azaltın.

Tam Potansiyel Dönüşümler

Tam Potansiyel Dönüşümler

OEM’lere ve tedarikçilere, yeni mobilite çağında işletme modellerini ve portföylerini değiştirmelerine yardımcı olurken, geleneksel temel işletmelerinden elde edilen nakit ve karı maksimize ediyoruz.

Müşteri Merkezlilik

Müşteri Merkezlilik

TASAM BGC, müşteri sadakatini ve savunuculuğunu arttırırken, gelişmiş analitik yeteneklerimizle derin müşteri görüşleri oluşturur ve dijitalleşme ile üstün müşteri deneyimleri geliştirerek müşterilerine yardımcı olur