Otomotiv

Sektörler

Otomobil endüstrisi dinamik ve potansiyel olarak yıkıcı bir on yılla karşı karşıya. Yeni teknolojiler ve mobilite teklifleri, araçları nasıl kullandığımız ve sürdüğümüzü şekillendiriyor. Teknoloji ve bağlantı sektörlerinden yeni oyuncular işe giriyor ve geleneksel oto değer zinciri tehdit altında. Kazananlar, operasyonları kolaylaştıran, yeni yetenekler geliştiren, yeni iş alanlarına giren ve pazar fırsatlarını değerlendirmek için akıllı ortaklıklar oluşturan şirketler olacaktır.

HİZMETLERİLETİŞİM
Pazar Giriş Stratejileri

Pazar Giriş Stratejileri

Müşterilerimizin küresel alanda payını ve karlılığını artırma alanında uluslararası pazarlara giriş süreçlerinde başarı odaklı yardımcı oluyoruz.

Dijitalleşme

Dijitalleşme

Yeni gelir ve kar akışları oluşturmak, verimliliği ve etkinliği artırmak ve arka ofis maliyetlerini azaltmak için dijitalin gücünden yararlanın.

Maliyet Yönetimi

Maliyet Yönetimi

Müşterilerimizi sıfır tabanlı metodolojiler kullanarak en iyi endüstri performansçıları ile aynı hizaya getirmek için ana iş yüklerinden maliyetleri dikkatlice analiz eder ve maliyet düşürücü stratejiler ve sistemler geliştiririz.

Karmaşıklık Yönetimi

Karmaşıklık Yönetimi

Verimliliği, etkinliği ve müşteri memnuniyetini arttırmak için ürünlerinizin ve hizmetlerinizin yanı sıra süreçleriniz, sistemleriniz ve organizasyonlarınızın karmaşıklığını büyük ölçüde azaltın.

Tam Potansiyel Dönüşümler

Tam Potansiyel Dönüşümler

OEM’lere ve tedarikçilere, yeni mobilite çağında işletme modellerini ve portföylerini değiştirmelerine yardımcı olurken, geleneksel temel işletmelerinden elde edilen nakit ve karı maksimize ediyoruz.

Müşteri Merkezlilik

Müşteri Merkezlilik

TASAM BGC, müşteri sadakatini ve savunuculuğunu arttırırken, gelişmiş analitik yeteneklerimizle derin müşteri görüşleri oluşturur ve dijitalleşme ile üstün müşteri deneyimleri geliştirerek müşterilerine yardımcı olur