Hizmet Sektörü

Sektörler

Ulaştırma, turizm, eğitim, sağlık, sinema, ve bilişim endüstrileri benzeri görülmemiş değişikliklerden geçiyor. Küreselleşme, kuralsızlaştırma, dijitalleşme, konsolidasyon, e-ticaretin hızlı büyümesi ve özelleştirme yeni fırsatlar yaratırken, operasyonel performans ve karlılık konusunda ilave talepler ortaya çıkıyor. Kazananlar, organizasyonlarını değiştirebilecek, global markaları geliştirebilecek ve günümüzün son derece mobil ve teknolojik açıdan anlayışlı tüketicilerinin sadakatini güçlendirmek için oyun değiştiren dijital yetenekler ekleyebilecek şirketler olacak.

HİZMETLERİLETİŞİM
Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Ulusal ve Uluslararası piyasalarda yenilenebilir enerji ve diğer enerji projelerinin istikrarlı bir süreç içerisinde geliştirilmesi noktasında müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Sağlık

Sağlık

TASAM BGC, maliyet etkin yenilikçiliği sağlayan ve daha geniş bir yelpazedeki bileşenlerin gereksinimlerini karşılayan stratejiler geliştirmek ve uygulamak için tıbbi teknoloji müşterileriyle birlikte çalışır.

Eğitim

Eğitim

Dünyadaki birincil, ikincil, okul öncesi ve meslek kuruluşları birçok zorlukla karşı karşıya. Her pazarda, daha sıkı bütçelerle daha iyi öğrenci sonuçları sunarken, yeni teknolojileri benimsemeleri, değişen işgücü piyasalarına cevap vermeleri ve artan küreselleşmeyi yönetmeleri bekleniyor.

Maliyet

Maliyet

Doğru adımlarla ve doğru stratejilerle iş akışlarınızı iyileştirebileceğiniz gibi maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırmanızda size yardımcı oluruz.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma

Doğru bir fiyatlandırma politikası ve stratejisi oluşturarak müşterilerimizin ilgili pazarlarda rekabetçiliğini korurken karlılığını artırmada yardımcı TASAM BGC müşterilerine yardımcı olur.

Yatırım

Yatırım

Hedeflediğiniz ülkelerde, yatırım projeleri arıyorsanız, süreci nasıl yöneteceğini bilmiyorsanız, ülke iş kültürü ve jeopolitik yapısına yönelik endişeleriniz varsa, bu yönde destek ve teşviklerden faydalanmak, doğru projelere imza atmak istiyorsanız bize danışın.

Pazar Araştırması

Pazar Araştırması

Kurum ve kuruluşların hedeflerini belirlemeleri ve bu hedefe yönelik faaliyetleri gerçekleştirebilmeleri için sektörün yapısını,tehlikeleri, fırsatları önceden görmeler, ve rekabetin getirdiği zor koşullar karşısında tehdit ve fırsatları net görmelerini sağlıyoruz