Finans & Yatırım

Danışmanlık Hizmetleri

Şirketlerinin benzersiz değer yaratmalarına yardımcı olmak için yöneticilerle yan yana çalışıyoruz. Finans, organizasyon tasarımı, birleşme ve satın alma, yatırımcı ilişkileri yönetimi, ulusal ve uluslararası yatırım danışmanlığı ve yönetimi, proje finansman danışmanlığı ve yönetimi, değişim yönetimi konularında derin deneyime sahibiz. Müşterilerimizin stratejilerine ve hedeflerine ulaşmalarında gerekli olan finansal uzmanlık alanlarında yardımcı oluyoruz.

HİZMETLERİLETİŞİM
Fon Yönetimi

Fon Yönetimi

Kurum, kuruluş, kişi varlıklarının çeşitli yatırım araçları ve girişimlerle değerlendirilmesi, karlı yatırımlara dönüştürülmesi yönünde süreç yönetimi.

Yatırım Fizibilite Çalışmaları

Yatırım Fizibilite Çalışmaları

Doğru bir fizibilite çalışması yatırımlarınız için kritik bir öneme sahiptir. TASAM BGC olarak bu alandaki uzman kadromuz, bilgi ve deneyimimizle özellikle ulusal ve uluslararası enerji, yol, atık ve temiz su, üniversite, hastane, hotel, rafineriler, fabrikalar, demiryolu, liman ve benzeri birçok alanda detaylı yatırım fizibilite çalışmaları hazırlayarak ve yöneterek müşterilerimizin doğru yatırım stratejileri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Sigorta

Sigorta

TASAM BGC olarak yatırımlarınızda riski minimize etmenizde gerekli olan doğru sigorta kalemlerin ve şirketlerinin seçiminde yönetilmesinde müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Proje Finansmanı & Yatırım Danışmanlığı

Proje Finansmanı & Yatırım Danışmanlığı

TASAM BGC’nin uzman finansal kadrosu ile yatırım projelerinizin gerçeğe dönüşmesinde, proje için gerekli finansmanın sağlanması ve bulunması yönünde müşterilerimize süreç yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimize ek olarak aynı zamanda yatırımlarınızın doğru ve kazançlı yönetilmesinde yardımcı oluyoruz.