Sistem

ClusTurKey Tedarik ve Pazarlama Kümeleri

Ülkemizi yeni uygulamalarla dünya ticaretinde daha fazla pay sahibi yapmak, küreselleşen dünyaya küreselleşen markalar kazandırmak için “işletmelerin büyüme, tedarik, pazarlama ve ihracat ortağı” gibi faaliyet gösteren ClusTurKey; Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği özgün “yeni nesil” ticaret sistemi ile doğrudan kendisi firmalardan hem “alıcı”, hem “satıcı”, hem de firmalar adına “ihracatçı” olmakla birlikte gerek yurtiçine gerekse yurtdışına satış işlemlerinde “aracı” olarak da hizmet sunar.

 

ClusTurKey; firmaların rekabette yer alıp güçlü olabilmeleri için tedarikte, finansta, ar-ge ve inovasyonda, lojistikte, pazarlamada, “ihracat yetenek ve kültürü” kazanmasında çözüm ortağı olmanın yanı sıra markalaşma sürecinde yol arkadaşı olup, başarı hikâyelerini birlikte yazabilecekleri bir sistem sunar. Ticaret Bakanlığı, TİM, OSB’ler, üniversiteler, sektörel STK’lar, finans, lojistik, hukuk, sertifikasyon vb. alanlardaki resmî ve özel kurumlar ile gerçekleştirdiği işbirlikleri üzerinden kümelenme sayesinde dâhil olan her kurumun, ilgili tüm destek ve imkânlardan azami seviyede faydalanabilmesini sağlar.

 

ClusTurKey, ihracattaki ve ihracat için üretimdeki en temel sorunların çözümüne odaklanır. Bir yandan üyeleri arasındaki tedarik trafiğine aracılık ederken; diğer yandan kendi başına ihracat yapamayan, pazar ve müşteri bulamayan, ilişkileri devam ettirip geliştiremeyen, yol/yöntem/bilgi eksikliği olan, finans/iletişim/kalite yahut inovasyon ve ar-ge sorunları yaşayan işletmelerin sürdürülebilir şekilde ihracat sürecinde yer almalarına destek olur. Ayrıca firma ihtiyacına bağlı olarak ürün ve hizmetlerini ihraç etmesine destek olur veya ihracatçı olmasına yardım eder yahut da ihracatını bizzat üstlenir.

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

Sorularınız İçin Bize Yazın

13 + 6 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@bgc.tasam.org

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

bgc.tasam.org