Finansal Hizmetler

Sektörler

Bankacılık ve Sigortacılıktan, Proje Finansmanı ve Fon Yönetimi Danışmanlık hizmetine kadar, TASAM BGC’nin özel finansal hizmetler ekipleri, endüstrinin tüm büyük sektörlerine hizmet vermektedir. Çalışmalarımız, dünyanın en önemli finans merkezlerinde

HİZMETLERİLETİŞİM
Birleşmeler ve Satınalmalar

Birleşmeler ve Satınalmalar

Sorun, anlaşma yapıp yapmamak değil, sürdürülebilir bir değer yaratmak için nasıl yapılacağıdır. Cevabımız: M&A’yı küresel büyüme stratejinizin ayrılmaz bir parçası olarak kullanın, ortaya çıkmadan çok önce fırsatları planlayın ve sürekli anlaşma yaparak kazanılan tekrarlanabilir bir satın alma modeli oluşturun. Size her adımda yardımcı olabiliriz:

Fon Yönetimi

Fon Yönetimi

Kurum, kuruluş, kişi varlıklarının çeşitli yatırım araçları ve girişimlerle değerlendirilmesi, karlı yatırımlara dönüştürülmesi yönünde süreç yönetimi.

Sigorta

Sigorta

Dünyanın dört bir yanındaki lider sigorta şirketlerinin stratejik ve operasyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Proje Finansmanı

Proje Finansmanı

TASAM BGC’nin uzman finansal kadrosu ile yatırım projelerinizin gerçeğe dönüşmesinde, proje için gerekli finansmanın sağlanması ve bulunması yönünde müşterilerimize süreç yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.