SEKTÖRLER

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

Uzmanlıkla özelleştirilmiş ekiplerimiz, her müşteriye, yeni açılımlar ve çığır açan iş fikirleri öneren, diğer sektörlerden gelen derin endüstri bilgisi ve uzman bakış açılarının bir kombinasyonunu sunar.

TASAM BGCİLETİŞİM

GELECEĞİN ANLAMI BİLGİ!

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRÜ KEŞFEDİN...

HAVACILIK & SAVUNMA

Havacılık ve Savunma şirketleri, sektörel konsolidasyon, yeni rakipler, değişken yakıt fiyatları, teknik yenilikler ve devlet harcamaları konusundaki belirsizliklerle bilinen dinamik bir ortamla karşı karşıyadır.

TARIM

TASAM BGC olarak, sektördeki bozulmaları öngörmek, yenilik yapmak, tarımsal trendler ve fırsatlar hakkında benzersiz bir bakış açısı uygulamak ve kanıtlanmış başarılı iş modelleri oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışırız.

ÜRETİM

TASAM BGC olarak, sektördeki bozulmaları öngörmek, yenilik yapmak, yeni trendler ve fırsatlar hakkında benzersiz bir bakış açısı uygulamak ve kanıtlanmış başarılı iş modelleri oluşturmak için müşterilerimizle birlikte çalışırız.

Otomobil endüstrisi dinamik ve potansiyel olarak yıkıcı bir on yılla karşı karşıya. Yeni teknolojiler ve mobilite teklifleri, araçları nasıl kullandığımız ve sürdüğümüzü şekillendiriyor.

ENERJİ & DOĞAL KAYNAKLAR

Günümüzün enerji ve doğal kaynakları şirketleri dünyamızı güçlendirmenin, performans sınırlarını zorlamaktan, pazarları yeniden tanımlamaktan ve inovasyonu sürdürmek gibi sektör tanımlarının ötesinde düşünmek anlamına geldiğini biliyor.

FİNANSAL HİZMETLER

Bankacılık ve Sigortacılıktan, Proje Finansmanı ve Fon Yönetimi Danışmanlık hizmetine kadar, TASAM BGC’nin özel finansal hizmetler ekipleri, endüstrinin tüm büyük sektörlerine hizmet vermektedir.

İNŞAAT, ALTYAPI, MÜHENDİSLİK

Her ne kadar dünyadaki pazarlarda inşaat büyümesi başlasa da, sektördeki birçok şirket, bir sonraki kriz için hazırlık yatırımına devam etmeyi acı bir deneyimle öğrendi. Bu tam olarak sağlam bir büyüme stratejisi değil.

HİZMET SEKTÖRÜ

Ulaştırma, turizm, eğitim, sağlık, sinema, ve bilişim endüstrileri benzeri görülmemiş değişikliklerden geçiyor.

DEVLET

TASAM BGC’nin en çok deneyim sahibi olduğu alanların başında devlet ve hükümet stratejileri gelmektedir. Bu alanda sayısız başarılı olmuş modellerimiz ve strateji vizyonlarımız mevcuttur.

Sorularınız İçin Bize Yazın

14 + 8 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@bgc.tasam.org

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

bgc.tasam.org