İnşaat, Altyapı, Mühendislik

Sektörler

Her ne kadar dünyadaki pazarlarda inşaat büyümesi başlasa da, sektördeki birçok şirket, bir sonraki kriz için hazırlık yatırımına devam etmeyi acı bir deneyimle öğrendi. Bu tam olarak sağlam bir büyüme stratejisi değil. TASAM BGC, elverişli ve elverişsiz pazar ortamlarında sürekli olarak olumlu sonuçlar elde etmek için dünyanın önde gelen inşaat ve yapı ürünleri firmalarıyla birlikte çalışır.

 

Hedeflediğiniz ülkelerde, Devlet ve özel inşaat projeleri arıyorsanız, süreci nasıl yöneteceğini bilmiyorsanız, ülke iş kültürü ve jeopolitik yapısına yönelik endişeleriniz varsa, bu yönde destek ve teşviklerden faydalanmak, doğru projelere imza atmak istiyorsanız bize danışın.

HİZMETLERİLETİŞİM
Strateji

Strateji

TASAM 2002’de kurulduğundan beri, strateji bizim temel işimiz olmuştur. Sonuç veren makro / mikro politikaların ve sektörlerin inovasyonu içeren stratejiler geliştiriyoruz

Yerel JV Ortaklık

Yerel JV Ortaklık

TASAM BGC geniş ağ(Network)’ını müşterilerinin farklı pazarlarda başarıya ulaşması için paylaşır. Yerelde onları başarıya götürecek ortaklıklar ayarlanmasında müşterilerimize yardımcı oluruz.

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım Danışmanlığı

TASAM BGC ile yatırımlarınızı hayata geçirme noktasında güvendesiniz. Müşterilerimize uluslararası alanda ister yeni yatırım imkanları ister mevcut yatırımları üzerine bilgi ve deneyimimizi paylaşarak yardımcı olmaktayız.