Organizasyon

Danışmanlık Hizmetleri

Bazı organizasyonlar sadece çalışır. Yaptıkları şeyi başarırlar ve sadece birkaç araçlarla ve motivasyonlarla sürece dahil edebildikleri çalışanlar tarafından desteklenirler. Oysa şirketlerin sadece yüzde 20’si tam başarı felsefesi için tasarlandı. Kuruluşunuzun tümünün stratejinize ulaşmasını sağlayarak şirketinizin performansını arttırmanıza ve daha iyi bir yerde olmanıza yardımcı oluyoruz.

Etkili bir organizasyon, işin nerede ve nasıl yapıldığını netleştirir. Araştırmamız, toplam hissedar getirisinde % 6  artış avantajı ve çalışanların katılımında kayda değer bir artış buluyor. Başarının sırrı: kararlar. En iyi performans gösterenler daha iyi kararlar alır, onları daha hızlı yapar ve daha etkin şekilde uygular. Uzmanlarımız, sizinle birlikte çalışarak, organizasyonuzun başından sonuna kadar olan kurumunuzun performansını artırmanızda yardımcı olabilir.

HİZMETLERİLETİŞİM
Kültür & Değişim

Kültür & Değişim

Büyük kuruluşların, iş sonuçlarının günlük davranışlarını ve zihniyetlerini değer biçmek için değiştiren insanlara bağlı olduğu bağlamlarda büyük değişim programları tasarlama ve uygulamalarına yardımcı olacak farklı bilgi, araç ve uzmanlığa sahibiz.

Yetenek Yönetimi

Yetenek Yönetimi

Yetenek ve değer arasındaki kritik bağın bilincinde olarak, müşterilerimize değer yaratan ve iş hızında adapte olan organizasyonları yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Rakiplerinizden Daha Hızlı Kararlar Alın

Rakiplerinizden Daha Hızlı Kararlar Alın

Karar veriminizi değerlendirerek ve geliştirerek kararlarınızı rakiplerinizden daha hızlı alın ve uygulayın. Karar verme mekanizmalarınızda, hızlı ve başarılı bir şekilde uygulamanıza, çevik yöntemlerle uygulamanıza yardım ediyoruz.

Stratejiden Sonuç

Stratejiden Sonuç

Mevcut işletme modelinizi değerlendirmek ve stratejik bir yeniden düzenleme, maliyet azaltma programı, birleşme entegrasyonunu veya herhangi bir sayıda başka fırsatı değerlendirmek için etkili bir şekilde nasıl uygulanacağını belirlemek üzere başarıları onaylanmış teşhis yöntemimizi kullanarak stratejiden sonuçlara bir köprü kurun.

Organizasyon Dizayn

Organizasyon Dizayn

Bazı organizasyonlar sadece çalışır. Yaptıkları şeyi başarırlar ve sadece birkaç araçlarla ve motivasyonlarla sürece dahil edebildikleri çalışanlar tarafından desteklenirler.